דף הבית » תוכנה להורדת משחקים למחשב

תוכנה להורדת משחקים למחשב

לשוניות ראשיות

דירוג: 
Average: 4.1 (7 votes)

תוכנה להורדת משחקים למחשב מעניקה לכם את ההזדמנות לקבל גישה למאגר בלתי נדלה של משחקים להורדה ישירה. הורדת תוכנה מסוג זה פירושה שלא תצטרכו עוד לבלות שעות על גבי שעות מול מנועי חיפוש, או לשוטט באתרי אינטרנט מפוקפקים, על מנת למצוא משחקים להורדה בחינם.

תוכנה להורדת משחקים תעשה את כל הפעולות הללו עבורכם, כולל מנוע חיפוש למציאת משחקים להורדה, ניהול הורדות בצורה מסודרת, המלצות על משחקים חדשים וחינמיים וכיוצא באלה. במאמר זה אנחנו נספר לכם על הסוגים השונים של תוכנות באמצעותן תוכלו להוריד למחשב משחקי מחשב, נחלוק עמכם מספר מקומות בהם תוכלו למצוא משחקים להורדה ישירה (וסוגים אחרים של הורדות) וגם נספר לכם כיצד לבחור תוכנה להורדת משחקים למחשב.

מהם הסוגים השונים של תוכנות להורדת משחקים למחשב?

אימיול (Emule)

אימיול (emule) היא תוכנה להורדת משחקים למחשב, בנוסף על היותה להורדת קשת רחבה ומגוונת של קבצים שונים. למשל, באמצעות תוכנת אימיול ניתן להוריד משחקים, לבצע הורדת סרטים מתורגמים לעברית, הורדת שירים ישראלים וכדומה. תוכנה זו כוללת מנוע חיפוש מתוחכם אשר באמצעותו תוכלו למצוא משחקים להורדה בחינם. לאחר שמצאתם משחק להורדה, אתם יכולים להוריד אותו למחשב שלכם על ידי הקלקה עליו. אז התוכנה מוצאת מקורות מגוונים להורדת הקובץ, מה שאומר שתוכלו ליהנות מהורדה מהירה ואיכותית.

טורנט (Torrent)

בשנים האחרונות יותר ויותר מורידי משחקים ותוכנות בוחרים באפשרות של הורדת משחקים למחשבים באמצעות טורנט (Torrent). במידה מסוימת מדובר על תוכנה הפועלת בשיטה הדומה לשיטה שבה פועלת התוכנה אימיול, רק שבמקרה של טורנט יש להירשם לפורומים או אתרים (או להשתמש במנועי חיפוש מיוחדים) על מנת למצוא את הקבצים שאתם מעוניינים להוריד למחשב שלכם. מדובר על תוכנה שתאפשר לכם הורדה מהירה של משחקים, או כל קבצים אחרים שמעניינים אתכם.

תוכנה להורדת קבצים כלליים

אם אתם בוחרים להוריד משחקי מחשב דווקא מאתרי אינטרנט, מה שנקרא גם הורדה ישירה, מומלץ שתשמשו בכלי עזר להורדה, אשר יהפכו את החיים שלכם להרבה יותר קלים ואת ההורדות שלכם למהירות ובטוחות יותר. מנהלי הורדות קבצים יאפשרו לכם למצוא מקורות רבים להורדת קבצים, להמשיך הורדות שהופסקו בטרם עת ועוד אפשרויות רבות שיקלו עליכם את פעולה ההורדה של קבצים למחשב שלכם.

תוכנה להורדת משחקים – איפה תוכלו למצוא קישורים של משחקים להורדה?

פורומים (Forums)

ברחבי רשת האינטרנט אפשר למצוא לא מעט פורומים (Forums) אשר בהם המשתמשים מפרסמים קישורים להורדת משחקים. ייתכן שיהיה מדובר על קישורים להורדת משחקים דרך אימיול, על פרסום טורנטים להורדה או אולי אפילו קישורים להורדה ישירה של משחקים. פורומים של הורדת משחקים מאפשרים לכם להעלות פרסומים משלכם של משחקים להורדה או לבקש קישורים להורדת משחקים מבוקשים.

בלוגים (Blogs)

בלוגים הם מעין אתרים אישיים בהם אנשים יכולים לחלוק מידע לגבי כל מה שמעניין אותם. כמובן שבאינטרנט אפשר גם למצוא בלוגים שבהם מפורסמים קישורים להורדת משחקים, הורדת תוכנות למחשב, הורדת שירים, הורדת סרטים וכיוצא באלה.

רשתות חברתיות (Social network)

התופעה של הורדת משחקים למחשב לא פסחה על אחת מתופעות האינטרנט הבולטות ביותר של השנים האחרונות, הרשתות החברתיות (Social network). אפשר למצוא בפייסבוק הרבה קבוצות או דפים המוקדשים לנושא של הורדת קבצים למחשב, בין אם מדובר על הורדת משחקים למחשב, הורדת מוזיקה או הורדת סרטים. היתרון הגדול הוא שמדובר על קבוצות איכותיות שמוקדשות לנושא מסוים, וכך תוכלו למצוא את מבוקשכם.

מהן התכונות שצריכות להיות בכל תוכנה להורדת משחקים למחשב?

תוכנה קלה לשימוש

אחד מן הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון בעת בחירת תוכנה להורדת משחקים, בין אם מדובר על תוכנה להורדת משחקים למחשב או תוכנה להורדת משחקים לאייפון, הוא עד כמה היא ידידותית למשתמש. פעמים רבות ילדים קטנים משתמשים בתוכנות מסוג זה, והם עדיין לא הספיקו לצבור את הניסיון הדרוש כדי להתמודד בהצלחה עם רוב התוכנות שקיימות בשוק. לכן, אם אתם רוצים לספק גם לילדים או לאחיינים שלכם שעות על גבי שעות של הנאה מסוגים שונים של משחקים להורדה ישירה, כדאי שתבחרו תוכנה להורדה שיהיה קל להשתמש בה. בנוסף על כך, תוכנות צריכות לעבוד ברקע ולא לגזול את כל המשאבים הזמינים של המחשב, על מנת שיהיה ניתן להמשיך לגלוש ברשת או לשחק במשחקי מחשב, בזמן שאתם מורידים קבצים נוספים.
אינה כרוכה בתשלום

כמובן שאם כבר את זוכים בהזדמנות לקבל גישה להורדת משחקים חינם אין כסף, קרוב לוודאי שאתם תשמחו לוותר גם על תשלומים עבור תוכנה להורדת משחקים. אך אתם לא צריכים לחשוש ולו לרגע, מפני שברחבי רשת האינטרנט אתם יכולים למצוא אינספור תוכנות להורדת משחקים שזמינות לכם להורדה בחינם. יש דבר נוסף שאתם צריכים לקחת בחשבון, והוא שיש תוכנות שהן חינמיות אך בתנאי שהן כוללות פרסומות, ועל כך בסעיף הבא.

תוכנות שאינן כוללות פרסומות

יש לא מעט תוכנות להורדת משחקים למחשב אשר לצד האפשרות להוריד משחקים בחינם, מכריחות את המשתמשים בתוכנה לצפות בפרסומות (בתוכנה או בחלונות קופצים). זו הדרך שבה הם בחרו להכניס רווחים לקופת החברה שלהם, אך פירוש הדבר שימוש מסורבל, איטי ומעצבן עבורכם. לכן, העדיפו לבחור תוכנה להורדה של משחקים שאינה כוללת פרסומות.

מי מחובר

יש כרגע 0 חברים אונליין.

מי חדש

  • admin
  • yogev