דף הבית » תוכנה להורדת קבצים

תוכנה להורדת קבצים

לשוניות ראשיות

דירוג: 
Average: 3.8 (16 votes)

תוכנה להורדת קבצים (Files) יכולה לשדרג במידה ניכרת את חוויית השימוש היומיומית במחשב שלכם. באמצעות תוכנות להורדת קבצים, אתם תוכלו להוריד סרטים למחשב, להוריד שירים למחשב, לבצע הורדת סרטונים מיוטיוב, להוריד משחקים בהורדה ישירה ועוד. במאמר זה אנחנו נספר לכם על הסוגים השונים של תוכנות להורדת קבצים למחשב ונספר לכם למה כדאי לכם להוריד קבצים עם מנהל הורדות, על מנת שתוכלו לבצע הורדות למחשב על הצד הטוב ביותר.

מהם הסוגים השונים של תוכנה להורדת קבצים?

תוכנה להורדת קבצים מיוטיוב

אם גם אתם שייכים להמוני המשתמשים של יוטיוב ברחבי העולם, הנהנים מגישה למאגר כמעט אינסופי של סרטונים בקשת רחבה ומגוונת של נושאים, קרוב לוודאי שיותר מפעם אחת ייחלתם לכך שתוכלו להוריד סרטונים מיוטיוב למחשב שלכם. תוכנה להורדת קבצים מיוטיוב תאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של סרטונים, סרטים או שירים גם אם באותו רגע אין לכם חיבור לאינטרנט, מפני שכבר הורדתם אותם היישר למחשב האישי שלכם.

תוכנה להורדת סרטים

הקולנוע שובה בקסמו את המין האנושי כבר לא מעט זמן, וככל הנראה שבצדק. סרטים מאפשרים לבני אדם לברוח, ולו לזמן קצר, מהמציאות היום יומית השגרתית שלהם ולחוות עולמות מקבילים ודמיוניים. הבעיה היחידה בכל הנוגע אל סרטים, היא שכדי לצפות בהם צריך ללכת לבית הקולנוע ולשלם עליהם לא מעט כסף. בשנים האחרונות אולפנים רבים מעלים סרטים לאינטרנט ומעניקים לגולשים גישה חופשית וחינמית אליהם. כל מה שאתם צריכים זה תוכנת להורדת סרטים, ואתם יכולים ליהנות מגישה בלתי מוגבלת לסרטים קומדיות, דרמות או כל ז'אנר אחר שאהוב עליכם.

תוכנה להורדת שירים למחשב

גם תעשיית המוזיקה עברה אינספור שינויים בשנים האחרונות, הודות לכך שרשת האינטרנט העניקה לגולשים הזדמנויות רבות מספור להוריד שירים למחשב. כחלק מהניסיונות של חברות המוזיקה הגדולות להילחם בתופעת הפיראטיות בעולם המוזיקה, רבות החלו להציע באתרים שלהם תוכנות להורדת שירים למחשב. בדרך זו אתם זוכים לקבל גישה לסינגלים, מיקסים ולפעמים אפילו אלבומים מלאים להורדה ישירה.

תוכנה להורדת משחקים למחשב

כמובן שכמו עם תעשיות המוזיקה והסרטים, גם תעשיית משחקי המחשב נפגעה לא מעט כתוצאה מפיראטים אשר הציעו באתרים שלהם משחקי מחשב להורדה ישירה. תעשיית משחקי המחשב מגלגלת סכומים אדירים של כסף, ואחת מן הדרכים שלה להתמודד עם התופעה של הורדת משחקי מחשב היא להציע לגולשים תוכנה להורדת משחקים למחשב, באמצעותה ניתן להוריד גרסאות חינמיות של משחקים, דמואים להורדה וכיוצא באלה.

מהם היתרונות של תוכנה להורדת קבצים עם ניהול הורדות?

הורדה למחשב מהירה יותר

אחד מן היתרונות הבולטים של מנהלי הורדות, הוא שבעזרתם אתם יכולים להוריד קבצים במהירות גבוהה יותר, לעומת הורדות למחשב ללא מנהל הורדות. בין אם הסיבה לכך היא הגדרה טובה יותר של חיבור האינטרנט, או אולי מציאת הנתיב המהיר ביותר להורדה, בשורה התחתונה אתם מורידים קבצים בקצב מסחרר.

אפשרות למציאת מקורות רבים להורדה

תוכנה להורדת קבצים שמאפשרת לכם לנהל את ההורדות שלכם תוריד קבצים הרבה יותר מהר מסיבה נוספת, והיא מפני שבעזרת אותה תוכנה אתם יכולים למצוא מספר רב של מקורות הורדה לקובץ מסוים שבו אתם מעוניינים. כך ההורדה מתבצעת מכמה מקורות שונים בעת ובעונה אחת, ואתם נהנים מהאפשרות של הורדה ישירה מהירה ובטוחה יותר.

אפשרות לעצור את ההורדה ולהמשיכה

פעמים רבות קורה שגולשים מורידים קובץ למחשב, אשר הם מצאו לאחר חיפושים ממושכים, רק כדי לגלות שמסיבה כזו או אחרת ההורדה למחשב נעצרה במפתיע מסיבה בלתי ידועה. אולי השרת נפל, או נותק החיבור לאינטרנט, אך מה שבטוח זה שהקובץ לא הגיע בבטחה למחשב שלהם, ולמעשה הוא נמחק. מנהל הורדות מאפשר לכם לעצור את ההורדה כרצונכם, וגם במקרה של הפסקה בלתי רצויה, אתם תוכלו להמשיך היישר מהנקודה שבה ההורדה נעצרה.

אפשרות להפעיל קבצים באמצע ההורדה

אפשרות נוספת ממנה תוכלו ליהנות באמצעות תוכנה להורדת קבצים עם מנהל הורדות, היא שתוכלו להפעיל קבצים עוד לפני שהם הורדו במלואם למחשב שלכם. כך, למשל, תוכלו למצוא אתר של סרטים להורדה למחשב או שירים להורדה למחשב ולהפעיל אותם לפני סיום ההורדה, על מנת לבדוק את האיכות ולעצור או להמשיך את ההורדה בהתאם לכך.

מי מחובר

יש כרגע 0 חברים אונליין.

מי חדש

  • admin
  • yogev