דף הבית » תוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב

תוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב

לשוניות ראשיות

דירוג: 
Average: 4.3 (10 votes)

תוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב תחולל מהפכה של ממש באופן שבו אתם צורכים סרטונים מיוטיוב. לא תצטרכו להיות תלויים בחיבור לאינטרנט כדי ליהנות מהאתר יוטיוב, מפני שתוכלו להוריד למחשב שלכם סרטונים, קליפים ואפילו סרטים מלאה. במאמר זה נספר לכם על תוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב, ובנוסף על כך גם נגלה לכם כיצד היא עובדת. נספר לכם גם היכן תוכלו לקבל המלצות על תוכנה להורדת סרטונים מהאינטרנט.

כיצד עובדת תוכנה להורדת סרטונים מהאינטרנט?

למרות שישנם סוגים רבים של תוכנה להורדת סרטונים, אפשר לומר די בבטחה כי כמעט כל תוכנה להורדת סירטונים מיוטיוב פועלת (פחות או יותר) בצורה זהה. בדרך כלל תוכנה להורדת סרטונים מהאינטרנט כוללת בתוכה תיבת טקסט אשר לתוכה אתם צריכים להדביק קישור לסרטון מיוטיוב אותם אתם מעוניינים לשמור למחשב האישי שלכם. בנוסף על כך, יש תוכנות אשר יודעות לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם דפדפנים שונים כמו אינטרנט אקספלורר, גוגל כרום או מוזילה פיירפוקס. פירוש הדבר הוא שבמקום להעתיק בצורה ידנית את כתובת הסרטון ביוטיוב אל תיבת הטקסט, יופיע לכם על גבי הדפדפן שלכם כפתור של התוכנה. כל מה שתצטרכו לעשות זה פשוט להקליק על הכפתור בדפדפן, והסרטון יתווסף לרשימה של הורדת קליפים מיוטיוב.

כחלק מהתהליך של הגדרת תוכנה להורדת סרטונים, כמובן שאתם תצטרכו להגדיר מבעוד מועד את הספריות אשר בהן יישמרו כל אותם סרטונים או קליפים שבהם אתם מעוניינים. בנוסף על כך, אתם יכולים לקבוע את הדרכים השונות בהן תתנהל רשימת ההורדה שלכם. פירוש הדבר הוא שאתם יכולים לקבוע, על פי פרמטרים שונים, אילו סרטים או קליפים אתם תורידו ראשונים, אילו אחרונים, מתי הם יורדו למחשב שלכם ובאיזו מהירות (ועל כך יפורט בהמשך).

הורדה תוכנה להורדת סרטונים מיוטיוב – איפה מוצאים?

פורטלים

פורטלים הם אתרי אינטרנט אשר משמשים מעין שער לרשת האינטרנט, ומכאן שמם. אתרים כמו וואלה, וויינט ואחרים מציעים לגולשים שלהם מגוון רחב של שירותים שונים, כאשר בין אלה ניתן למנות גם הורדה של תוכנות מומלצות. אם אינכם יודעים איזו תוכנה להורדת סרטונים כדאי לכם לבחור עבור הורדת סרטונים מיוטיוב, היכנסו לאחד מאותם פורטלים והיכנסו לקטגוריית המחשבים. משם המשיכו לדף הורדת התוכנות, וכל מה שנותר לכם לעשות הוא לקרוא את הסקירות וההמלצות של חברי צוות האתר, להוריד מהקישורים שהם מביאים ולהתחיל להוריד קליפים מיוטיוב במהירות מסחררת.

בלוגים

לעומת פורטלים, בלוגים הם אתרים אשר מנוהלים ונכתבים בנימה הרבה יותר אישית. אפשר למצוא בלוגים אשר עוסקים בכל נושא שניתן להעלות על הדעת, וכמובן שאפשר למצוא גם בלוגים אשר עוסקים בהורדת תוכנות לשיפור חוויית השימוש באינטרנט. מפני שאין כל צל של ספק כי תוכנה להורדת סרטונים מהאינטרנט משפרת את חוויית הגלישה של המשתמשים, יש הרבה בלוגים שסוקרים את הסוגים השונים של תוכנות להורדת סרטונים מיוטיוב.

מגזיני מחשבים

חובבי המחשבים וההורדות האמיתיים הינם מנויים למגזינים שעוסקים במחשבים, בין אם מדובר על מגזינים מודפסים או מקוונים. אם אין לכם מנוי לאחד מהמגזינים הללו, אתם יכולים פשוט להיכנס לאחד מהאתרים של המגזינים ולחפש את המלצות צוות המגזין. פעמים רבות אפילו אם אין סיקור שמעניין אתכם, תוכלו לפנות לצוות האתר ולבקש המלצה עבור תוכנה להורדת סירטונים מיוטיוב.

מי מחובר

יש כרגע 0 חברים אונליין.

מי חדש

  • admin
  • yogev